• Mobilní aplikace

  Náhled test Lásky

  Láskotest

  Mobilní aplikace Láskotest vyhodnotí vhodnost partnerů pro společný život. Skládá se z mobilního klienta Android. Aplikace byla vytvořena jako zakázka pro firmu TOPIC PRESS s.r.o. Pro vývoj mobilního klienta je využito Eclipse. V aplikaci jsme tvořili návrh grafiky i samotnou realizaci celého projektu. Samotná aplikace byla nasazena v českém jazyce, později došlo k jejímu přepsání do jazyka anglického.

 • Mobilní aplikace

  Ilustrační foto

  Portál s mobilní aplikací WorkAndJoy.com

  Portál WorkAndJoy.com slouží k evidenci řemeslníků a zakázek. Skládá se ze serverové části a z mobilního klienta Android. Serverová část je postavená na technologii .NET (ASP.NET MVC4). Pro vývoj mobilního klienta je využito Eclipse. Součástí je chat, zasílání a ukládání fotek a videí. Vše s ohledem na slabou/přerušovanou konektivitu. Aplikace je volně ke stažení zde

  workandjoy
 • Mobilní aplikace

  Ilustrační foto

  Sýrařův rádce

  Projekt Sýrařův rádce je menší mobilní aplikace postavena pro platformu Android a je určená pro širokou veřejnost, zejména však domácím sýrárnám. Pro vývoj samotné aplikace se využívá vývojové prostředí Eclipse. Aplikace je volně ke stažení zde

  Rádce
 • Mobilní aplikace

  Ilustrační foto

  Portál hledám menu

  Portál Hledám menu je vlastním projektem LUWEKO. Cílem je přehledně shromažďovat informace o možnostech stravování v dané lokalitě. Projekt se skládá z portálu a mobilního klienta Android. Na serverové straně je jako komunikační prostředí využito webových služeb. Klíčovou části je mobilní klient, který dokáže komunikovat se serverovou částí i v odpojeném režimu. Pro vývoj mobilního klienta je využito vývojové prostředí Eclipse. Portál je prozatím ve fázi vývoje a testování, proto není nyní veřejně dostupný.

 • Mobilní aplikace

  Ilustrační foto

  Středověká odysea

  Projekt Středověká odysea je mobilní aplikace postavena pro platformu Android určená široké veřejnosti. Využívá se zde rozšířené reality (AR). Programování rozšířené reality se provádí částečně nativně přímo pro danou platformu, některé části se skriptují pomocí speciálního skriptovacího jazyka AREL. Pro vývoj samotné aplikace se využívá vývojové prostředí Eclipse. Beta verze není volně ke stažení na marketu, je nabízena výhradně společností Keepline, s.r.o.

 • Mobilní aplikace

  Ilustrační foto

  OSA

  V projektu OSA je LUWEKO zapojena jako subdodavatel pro společnost A-Technology, s.r.o., která se zaměřuje na podlahová topení, klimatizace a tepelná čerpadla. Cílem je vyřešení skladového hospodářství firmy.Je zde jako komunikační prostředí využito webových služeb.Mobilní klient dokáže komunikovat se serverovou částí i v odpojeném režimu (je zde tedy řešen problém silné a slabé konektivity). Pro vývoj mobilního klienta je využito vývojové prostředí Eclipse. Aplikace není volně ke stažení, slouží pouze pro interní potřeby firmy.