• O nás

    Jsme malá rodinná firma. Na trhu působíme již od roku 2002. Zabýváme se vývojem na zakázku, kde se převážně soustředíme na vývoj mobilních aplikací a web aplikací. Protože platí na 100%, že člověk se v životě stále učí i mi se neustále dovzděláváme a zákazníci mají svůj software realizován v nejnovějších standardech a technologiích.

    Na prvním místě je vždy u nás spokojený zákazník. Nezřídka se tedy stává, že pracujeme pozdě do noci, víkendech i svátcích. Tohle vše vede k dobře vykonané práci, při které se řídíme heslem: Nemožné na počkání, zázraky do 3dnů!

  • O nás

    Jsme přesvědčeni, že aktivní komunikace se zákazníkem je klíčová, takže garantujeme odpověď na emailovou korespondenci do 3hodin od obdržení Vašeho požadavku.

    Všechny naše díla jsou vytvářeny podle požadavků zákazníka. Ten tedy při předání získává k aplikaci i veškerý zdrojový kód, díky čemuž jsou možné jakékoli následné úpravy bez naší asistence. Neuvazujeme si skrytě zákazníky neposkytnutím kódu, který jim náleží, nýbrž obráceně, zákazníci se za námi vrací, protože jsou spokojeni. Tohoto si ceníme a takovým zákazníkům poskytujeme věrnostní slevy.